Kaikki irti jäsenyydestä -webinaari ke 24.5. (kaikille avoin)

Hei taloyhtiön hallituksen jäsen tai isännöitsijä! Ilmoittaudu mukaan kaikille avoimeen ja maksuttomaan Kaikki irti jäsenyydestä -webinaariin ke 24.5. klo 16.30 – 17.30!
Uutiset
17.05.2023

KAIKKI IRTI JASENYYDESTA WEBINAARI

Pohjanmaan Kiinteistöyhdistyksen jäsenyyteen kuuluu paljon hyödyllisiä jäsenpalveluita ja -etuja, joista on merkittävää apua taloyhtiön hallitukselle, tilin- ja toiminnantarkastajille sekä isännöitsijälle.

Kaikki irti jäsenyydestä -webinaarissa keskiviikkona 24.5. klo 16.30-17.30 käydään tiiviissä tahdissa kaikki yhdistyksen ja Suomen Kiinteistöliiton jäsenpalvelut ja -edut kattavasti läpi. Saat materiaalin käyttöösi koulutuksen jälkeen yhdistyksen jäsensivuilta.

Webinaari on maksuton ja kaikille avoin, eli myös jäsenyyttä harkitsevien taloyhtiöiden edustajat ovat tervetulleita mukaan!

Ilmoittautuminen sulkeutuu 24.5. klo 15. Saat sähköpostiisi ilmoittautumisen jälkeen vahvistusviestin, jossa on osallistumislinkki.

 ILMOITTAUTUMISEEN 

Siirry "Uutiset"-sivulle